Drzwi industrialne | loftowe

4.5 (90%) 2 votes

Loftowa łazienka to przede wszystkim taka, w której panuje szarość, najlepiej betonowa podkreślona elementami czarnymi. Można do tego wykorzystać loftowe drzwi z czarną kratą. Ujęte w czarne ramy szklane drzwi prysznicowe prezentują się niebanalnie i tworzą we wnętrzu industrialny klimat. Trend loftowy, wywodzący się z adaptacji starych fabryk na budynki mieszkalne, wdarł się w wiele domowych przestrzeni. Surowy, cechujący się prostotą i funkcjonalnością styl, znalazł wielu amatorów.

Kabiny prysznicowe industrialne na wymiar projektowane na wymiar, na indywidualne zamówienie, dopasowane elementy do każdego wnętrza i potrzeb klienta. Kabiny wykonywane w systemie bezramowym na okuciach punktowych ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, czarny profil. Możliwość zamontowania gałki, pochwytu lub relingu. Okucia mosiężne pokryte chromem lub ze stali nierdzewnej szczotkowanej. 

 

Doradztwo naszych specjalistów

Oferujemy naszym Klientom pomoc przy tworzeniu rozwiązań montażowych. Wiemy z doświadczenia, że szczególnie przy produktach “szytych na miarę” niezwykle ważne jest indywidualne podejście. Tam, gdzie mamy do czynienia z niestandardowymi rozwiązaniami chętnie pomagamy w podjęciu decyzji.

 

Drzwi industrialne

Witam znalazłem Państwa w necie robicie fajne konstrukcje ze szkła 🙂 A ja szukam kogoś do wykonania drzwi loftowych rysunek pogladowy oraz wymiary w załączniku. Drzwi maja z obu stron wyglądać tak samo, szprosy jak najmniejsze, czy jest możliwość zrobić żeby wszystkie skrzydła były otwierane czy tylko środkowe a boki jako część stała. Proszę o jakieś propozycje i wstępne wyceny.

Pozdrawiam Damian

Dziękujemy za zapytanie. Pełna odpowiedź przesłaliśmy na priv.

Podąrzaj Glass Designer:

Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.