Kabiny prysznicowe na wymiar

with 1 komentarz
4.5 (90%) 4 votes

Funkcjonalna kabina prysznicowa stanowi obecnie jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Niezależnie od walorów estetycznych poszczególnych kabin, warto zdecydować się na tę wysokiej jakości, spełniającą wymagania wszystkich domowników.

Wybór kabiny prysznicowej w łazience to decyzja podlegająca wielu czynnikom. Łazienka powinna być wyposażona w rozwiązania, które odpowiadają wszystkim domownikom. Wybierając kabinę prysznicową należy brać pod uwagę wiele czynników np. czy będzie ona intensywnie eksploatowana, stąd istotna jest grubość szkła ścianek.  Korzystanie z łazienki przez wielu domowników jednocześnie, w wielu przypadkach będzie wskazywała na wybór szkła mlecznego. Oferujemy kabiny prysznicowe na wymiar  idealnie dopasowane do Twojej łazienki.  Zapoznaj się ze szczegółową ofertą na naszej stronie http://www.szklane.net/kabiny-prysznicowe/.

pomiar kabiny prysznicowej u klienta

W ofercie znajdziecie Państwo również drzwi wnękowe wykonane z niezwykle odpornego, hartowanego szkła, nowoczesne kabiny natryskowe walk in oraz parawany szklane, które zapewniają komfortową kąpiel w wannie.

ścianki stałe walk-in

Kabina prysznicowa bez brodzika

Kabina prysznicowa szklana bez brodzika sprawi, że łazienka stanie się nietypowa, nabierze wyjątkowego i nowoczesnego charakteru. W naszej ofercie znajdą Państwo kabiny prysznicowe szklane, których kształt i wymiary nie są niczym ograniczone.

Podąrzaj Glass Designer:

Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Jedna odpowiedz

 1. Seba
  | Odpowiedz

  Witam,
  Proszę o informację, czy podjęlibyście się Państwo zrobienia kabiny prysznicowej. Czarna “kratka” powinna być zrobiona ze stali malowanej proszkowo (chyba , że proponujecie Państwo inny sposób).
  Wymiary kabiny 80cm x 80 cm x 180cm.
  Jeżeli tak, to jaki orientacyjny koszt Państwo przewidują?
  Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź,
  Pozdrawiam,
  Sebastian

Zostaw Komentarz