Ściany szklane loftowe

4.6 (91.11%) 9 votes

Ściany industrialne

Czerń kojarzy się ze smakiem i elegancją, jest też jednym z ulubionych kolorów osób, które uwielbiają styl loftowy. Nowoczesne, stylowe ściany szklane, efektownie prezentujące się w nowoczesnych łazienkach. Do przeszkleń stosowane są zwykle szyby ze szkła transparentnego, hartowanego, czasem ze zbrojonego lub powlekanego specjalnym laminatem w celu łatwiejszego utrzymania czystości – to w przypadku kabin prysznicowych –  lub najpowszechniej stosowanego szkła bezpiecznego.
Konstrukcje te wykonywane są zwykle z czarnych profili, kątowników oraz płaskowników
Wnętrze drzwi, kabiny jest pokryte specjalną powłoką antyadhezyjną. Dzięki swoim właściwościom odpycha ona wodę od powierzchni tafli szkła.

Cechy stylu loftowego

Wnętrza nawiązujące do loftów charakteryzuje przede wszystkim nieco surowy wystrój. Ich nieodłącznymi elementami są widoczne materiały konstrukcyjne: cegła, beton czy drewno.

Podąrzaj Glass Designer:

Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.