Parawan nawannowy

Rate this post

Dzień dobry,

chciałbym u Państwa wycenić parawan nawannowy (w załączniku wizualizacja) wymiar tego parawanu to 70x205cm,
Chciałbym aby profile stalowe były zbliżone kolorem do miedzi, szkło hartowane parawan stały

Prosiłbym o wycenę materiału, wykonawstwa, transportu i montażu oraz proszę określić czas realizacji.

Pozdrawiam serdecznie
Marcin 
ODP> Dziękujemy za zapytanie. W naszej ofercie znajdują się parawany nawannowe również w stylu industrialnym czarnym. Dostępne są również inne kolory. Pełną odpowiedź przesłaliśmy emailem.

Zabudowa aluminiowa / stalowo szklana

Dzień dobry,

Interesuje mnie zabudowa szklano lub stalowo aluminiowa całoroczna wolnostojąca zewnętrzna. Najbardziej interesuje mnie, żeby były całe szyby od dołu do góry.

W załączniku przesyłam koncepcje:

  1.  zabudowa aluminiowa szklana – Tylko w tym wypadku dach chciałbym ze szkła pod kątem żeby spływał deszcz i od wewnątrz szyba oklejona folią przyciemniającą bo jest tańsza niż szkło dymione.
  2. Początkowy projekt – Tylko zmiana szyb dzielonych na pojedyncze.

 

Oczywiście może być inny materiał niż aluminium ale musi wyglądać estetycznie. Proszę o parę propozycji i termin wykonania, bo zależy mi na dobrej cenie w szybkim terminie najlepiej od razu. Czyli inaczej niż na tym projekcie który wysyłam, gdzie ściany są dzielone na dwie części. To jest nowy projekt więc zależy mi na cenie, więc jeśli szyby dzielone są tańsze to proszę też o taką wycenę. Wszystkie wymiary znajdują się w plikach. Szkło zamontowane na dachu oklejacie folią żeby nie świeciło za mocno?

Proszę o jak najszybszy kontakt.

Pozdrawiam, Zygmunt

Podąrzaj Glass Designer:

Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz