Tablice szklane z montażem

4.6 (91.67%) 12 votes

Tablice szklane do pisania z montażem – na wymiar

U nas możesz zamówić biurowe tablice szklane wykonane z hartowanego szkła. Nasza oferta to nowoczesne tablice ze szkła o dowolnym wymiarze z możliwością zawieszenia na ścianie w orientacji poziomej lub pionowej.

mocowanie tablicy szklanej

Zdj.1 Biała tablica suchościeralna magnetyczna.

Krawędzie tablicy są oszlifowane. Kolor należy wybrać z palety RAL.

Do tablic magnetycznych należy zastosować specjalne magnesy posiadające odpowiednia moc magnetyczną. Magnesy te można zakupić u nas lub w ogólnodostępnych sklepach internetowych typu Allegro.

tablice szklane  tablice szklane magnetyczne

Zdj.1, 2 Tablice służą zamieszczaniu ważnych informacji i notatek za pomocą silnych magnesów oraz markerów, którymi można pisać po szklanej powierzchni. Wydrukowana grafika czarna – planer roczny z wydrukowanymi miesiącami.

Produkcja każdej tablicy rozpoczyna się po złożeniu zamówienia emailem. Średni czas realizacji zamówienia wynosi ok. 14 dni roboczych.

Zdj. 3 Montaż tablicy szklanej w kolorze pomarańczowym w biurze

W razie pytań prosimy odwiedzić nasza stronę poświęcona tablicom szklanym lub dzwonić na jeden z poniższych numerów telefonu, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do naszych produktów.

Podąrzaj Glass Designer:

Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz