Wzór do kuchni na ścianie

Rate this post
Szukam wzoru do kuchni na sciane pomiedzy szafkami stojacymi a wiszacymi, jeden motyw przy plycie indukcyjne, drugi ewentualnie przy zlewie, znalazlam dwa motywy, bowl of fruit salad ( 193339539 ) i coconut and pineapple splashing water and ice cubes isolated on white ( 198428037).
Chcialam zapytac, czy mozna sobie samemu zamowic rozmiar, myslalam tak 40 cm x 40 cm. Jesli nie, to co to za rozmiary 4:3, i 3:2. Czy mozna sobie to samemu zainstalowac w kuchni, czy nadaje sie to do zawieszenia przy indukcji, gdzie sie gotuje, jak to sie czysci, czy mozna samemu odebrac czy tylko wysylka, jaka jest cena dowozu do Wroclawia Stablowice.
Dziekuje.
Elzbieta
Dziękujemy za zapytanie, wszelkie tego typu pytania prosimy kierować bezpośrednio do naszego grafika, który chętnie odpowie na wszystkie pani pytania.
Podąrzaj Glass Designer:

Naszą pasją jest tematyka szkła i okuć. Ciągle szukamy najlepszych rozwiązań co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Staramy się wykonywać nasze usługi starannie i dokładnie. Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Zostaw Komentarz